Výstava Kreativ Ostrava a Život bez bariér

Dobrý den,

přílohou posílám fotografie a tiskové zprávy  výstav Kreativ Ostrava a Život bez bariér, které se konají 9. – 11. listopadu 2018 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Oblíbená výstava KREATIV Ostrava opět v listopadu na Černé louce!

Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, handmade výrobky, ukázky výtvarných technik nebo seznámení s novinkami na trhu, to vše najdete na podzimní výstavě KREATIV Ostrava 2018 ve dnech 9. – 11. listopadu na Černé louce v Ostravě. Těšit se můžete na více jak 160 firem a kreativců z celé České republiky.

ŽIVOT BEZ BARIÉR

Senior · Handicap

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Již 7. ročník výstavy se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu 2018 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Výstava je zaměřená na osoby s handicapem a seniory. Na výstavě najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy vozidel, úpravy bydlení, možnosti trávení volného času a cestování atd. Představí se řada sdružení, nadačních fondů a neziskových organizací.

Více informací naleznete v tiskových zprávách.

Předem Vám děkuji za jejich zveřejnění,  šíření, publikování či pomoc při dalším sdílení.
Při jakýchkoliv dotazech mne neváhejte kontaktovat.

Přeji krásné podzimní dny.

S pozdravem

Ing. Katrin Adamová | specialista marketingu

Výstava Kreativ Ostrava a Život bez bariér