Veletrh SVATBA na Výstavišti Černá louka v Ostravě (2. – 3. 2. 2019)

Ty nejkrásnější svatební šaty, snubní prsteny, dorty či kytice…to vše Vás čeká na svatebním veletrhu SVATBA na Výstavišti Černá louka v Ostravě!

V Ostravě dne 17. 1. 2019

Jarní výstavní sezónu na Výstavišti Černá louka v Ostravě zahájí již 11. ročník svatebního veletrhu SVATBA, který se uskuteční ve dnech 2. – 3. 2. 2019. Představí se nové trendy v oblasti svatební módy, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám a poradíme s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Velkou inspiraci Vám přinese doprovodný program, který bude probíhat po celou dobu veletrhu na hlavním pódiu svatebního veletrhu SVATBA. A na co se můžete v rámci programu těšit? Chybět nebudou přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

Na ploše 3 500 m2 se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše pro Váš velký den a ještě získáte výstavní slevy! Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Vyzkoušet si můžete svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.

Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Nově jsou přehlídky doplněny o malované boty a krásné květinové šperky! Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Milovníky výborné kávy a dortíků zveme k luxusnímu posezení, které zajistí firma OLLIES Dorty s.r.o.

Více informací na www.cerna-louka.cz

Termín konání: 2. – 3. 2. 2019
Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon A
Otevírací doba:
Sobota   10:00 - 18:00
Neděle 10:00 - 15:00

Vstupné:
PŘEDPRODEJ probíhá na pobočkách OSTRAVAINFO!!! nebo online
Platí VIP karta 2019

Jednodenní vstupné:
100 Kč  dospělí
50 Kč  děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů

Pro další informace kontaktujte:

Ing. Katrin Adamová tel.: +420 596 167 145, +420 723 982 003
e-mail: [email protected]
www.cerna-louka.cz
Černá louka s.r.o.

Veletrh SVATBA na Výstavišti Černá louka v Ostravě (2. – 3. 2. 2019)