Veletrh Dovolená a Knižní festival Ostrava

Tiskové zprávy k veletrhu DOVOLENÁ a ke KNIŽNÍMU FESTIVALU OSTRAVA, které se uskuteční 1. – 3. března 2019 na Černé louce v Ostravě.

Dovolenou podle snů a představ si vyberete jen na veletrhu DOVOLENÁ

Přemýšlíte kam na dovolenou nebo byste si chtěli udělat jen pěkný víkend? Rádi byste letěli na zimu do teplých krajin?  Láká Vás dobrodružství a adrenalin? Nebo máte starosti, kam s dětmi na prázdniny? Přijďte si vybrat dovolenou, výlet nebo lázeňský pobyt na veletrh DOVOLENÁ, který se koná 1. - 3. března 2019 na Černé louce v Ostravě.

Milujete knihy, rádi čtete anebo dokonce píšete autorskou tvorbu? Pak právě pro Vás jsme připravili první ročník Knižního festivalu Ostrava, který se uskuteční ve dnech 1.–3. března 2019 na Černé louce v Ostravě.

Součástí Knižního festivalu bude také bohatý doprovodný program v podobě výstav, setkávání s autory a především pak 3 dny plné debat, přednášek a besed, které se uskuteční hned na třech scénách. www.kniznifestival.cz

Obě akce za jedno vstupné! www.cerna-louka.cz

Více informací naleznete v tiskových zprávách. Předem Vám děkuji za jejich zveřejnění,  šíření, publikování či pomoc při dalším sdílení. 

Při jakýchkoliv dotazech mne neváhejte kontaktovat.

Přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem

Ing. Katrin Adamová
specialista marketingu

Veletrh Dovolená a Knižní festival Ostrava