Ulice Klasná má nový koberec

Nejsem občanem Hrabové, ani nejsem náplava. V Hrabové jsem vyrůstal v dětství a v dospělosti jsem žil v Hrabové do svých třiceti let. Nyní jsem vlastníkem rodinného domku na ulici Klasná, kde jsem zdědil domeček se zahradou po rodičích a starám se v důchodu o svou devadesátiletou maminku. Denně jsem sledoval práci na stavbě silnice s přestavbou nové kanalizace a s opravou vodovodního řádu.

Maminka mi řekla, že se pracovníci občas opírají o lopaty, ale já jsem oponoval, že nyní čekají na práci techniky a pak mohou pokračovat. Navíc venkovní teplota přesahovala víc než 30 stupňů Celsia.

Pracovníci se vždy snažili abychom měli možnost zaparkovat a umožnili vjezd mimo komunikaci podsypáním obrubníků kamennou drtí. Jakákoliv chvála se dneska nenosí, lepší je vždy kritizovat.

Výsledkem ale je nová asfaltová komunikace, možná s mírným zpožděním, ale musíme si uvědomit prodlevy úseků D1 a prodlevy při renovaci nových mostů. Ulice Klasná je proti tomu ministavba, ale nějaké větší zdržení jsem zde nezaznamenal.

Kdybych byl učitelem, tak nedám známku za jedna, ale lepší dvojku.

Hrabovské listy 2018/11, Václav Hruška
Foto: Ilustrační

Ulice Klasná má nový koberec